ایران ترجمه

ترجمه اداری بازرگانی

ترجمه نامه ها و مكاتبات و تجاری، ترجمه اسناد و مناقصه ها، ارائه خدمات ترجمه نمایشگاه های بین المللی، ترجمه تلفنی طرف های تجاری ، ترجمه مراودات روزمره شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و تجاری و بطور کل ترجمه اداری و بازرگانی از خدماتی است كه در ايران ترجمه در حال انجام است.


خدمات ترجمه اداری و بازرگانی


با وجود نزدیکتر شدن فاصله‌ها بین مردمان و فرهنگ‌های نقاط مختلف جهان که از آن به عنوان پدیده دهکده جهانی یاد می‌کنند و استفاده از زبانهای بین‌المللی همانند زبان انگلیسی، عربی، چینی، روسی، فرانسه، آلمانی و ... برای فروش کالاها یا ارائه خدمات خود به مشتریان خارجی نیاز به صحبت کردن به زبان آنها و در نظر گرفتن فرهنگ و رسوم متفاوت آنهاست. این امر نشان دهنده آن است که موفقیت هر تولیدکننده یا شرکتی محدود به تعداد مشتریانی می‌شود که کالاها یا خدمات خود را به زبان آنها و متناسب با فرهنگ آنها ارائه می‌کند. با کمک ترجمه و ارائه کالاها و خدمات به زبان مشتریان خود و متناسب با فرهنگ آنها، می‌توانید تجارت و کار خود را گسترش داده و آن را جهانی نمایید.


با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه حس میشود. ايران ترجمه با درك شناخت از اين موضوع گام هاي بلندي در اين زمينه برداشته است.


برخی از مشتریان اداری بازرگانی


مشتریان تجاری ایران ترجمه

برای ارسال درخواست خود کافیست از طریق فرم تماس با ما،تلفن و یا ایمیل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.


  • شماره واتس‌اَپ
  • تماس با ایران ترجمه
  • تلگرام
  • به پرداخت بانک ملت