ایران ترجمه

درباره ما

معرفی ایران ترجمه


سایت ایران ترجمه به عنوان یک مرکز پیشرو ارائه خدمات ترجمه در ایران،ضمن بهره گیری از فن‌آوری روز در صنعت آی‌تی و با تکیه بر دانش و تخصص تعداد بسیار زیادی از مترجمین در ایران و سراسر جهان فعالیت خود را آغاز نمود.با یاری خداوند متعال امروز ایران ترجمه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خدمات ترجمه در کشور، با پشتیانی بیش از 30 زبان زنده دنیا، مانند: ایتالیایی، چینی، فرانسوی، روسی، ترکی آذربایجانی، آلمانی، ترکی استانبولی، کردی، عربی، اردو، ترکمنی، کره ای، سوئدی، مجاری، هلندی، رومانیایی، ارمنی، ژاپنی، اکراینی، تاجیک، پرتغالی، اسپانیایی، هندی، یونانی، لهستانی و همکاری با بیش از چند هزار مترجم در حال فعالیت و خدمت رسانی در حوزه ترجمه در کشور می‌باشد.ایران ترجمه

اهداف ایران ترجمه


ما در ايران ترجمه سعی كرده‌ايم با بكارگيری مترجمان مجرب در حوزه تخصصی شان که بیش از 33 حوزه تخصصی است، بكوشيم كيفيت خدمات ترجمه را هميشه در بالاترين سطح نگه داريم.زيرا اعتقاد داريم تنها گزينه ای كه ميتوانيم با آن اعتماد يک مشتری را در دراز مدت جلب كنيم كيفيت ارائه خدمات است. هدف ما در دراز مدت همواره ايجاد بستری نوين و به روز و اعتلای کیفیت خدمات ترجمه و در نهايت كسب رضایت شما بوده و هست.


در حال حاضر سایت ایران ترجمه با هدف ارائه خدمات نوین ترجمه به ساده‌ترین شکل ممکن برای هزاران فارسی زبان در سراسر دنیا طراحی شده و در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. در طراحی سایت نیز از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود برنامه نویسی و طراحی سایت CSS3، PHP5، Html5، My SQL، Java Script، Ajax استفاده شده است.


مجوز نماد اعتماد الکترونیکی نیز، از وزارت صنعت و معدن و تجارت که گواه اعتماد کاربران در حوزه مجازی می‌باشد در سال 1392 حاصل گردید.


امیدواریم با برداشتن این قدم و قدمهای پیش رو هر چه بیشتر بتوانیم رضایت و اعتماد شما همکاران و کاربران و همراهان ایران ترجمه را همراه خود داشته باشیم.


حریم شخصی


از بزرگترین و مهم‌ترین اولویت‌های کاری ایران ترجمه حفظ حریم خصوصی کاربران و همکاران مترجم می‌باشد.در حقیقت جلب اعتماد کاربران به ایران ترجمه را هدفی بزرگ و با ارزش می‌دانیم.تمامی اطلاعات کاربران، اعم از اطلاعات شخصی یا سفارشات ترجمه، نزد ایران ترجمه محفوظ و بدون کسب اجازه از کاربر، به هیچ وجه در اختیار هیچ شخص حقیقی یا نهاد حقوقی قرار نخواهد گرفت.

  • شماره واتس‌اَپ
  • تماس با ایران ترجمه
  • تلگرام
  • به پرداخت بانک ملت