ایران ترجمه

خدمات سایت ایران ترجمه

ترجمه چند رسانه ای یا مولتی مدیا (Multimedia) یکی دیگر از خدمات ایران ترجمه می‌باشد که طی سالیان اخیر نیز رشد روزافزونی داشته است.
امروزه ديگر اطلاعات از قالب صرف متن خارج شده و در قالب های جديدی همراه با صوت و تصوير و یا نرم افزارهای چند رسانه ای ارائه مي گردند.ایران ترجمه نیز با درک این موضوع چند سالی است ارائه خدمات ترجمه چند رسانه ای را شروع نموده است.

بیشتر بدانید

ترجمه مقالات دانشجویی، تحقيق، كتب و پايان نامه های دانشجویی براي دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها در هر نقطه اي از كشور عزيزمان ايران، از بيشترين سفارشات انجام شده توسط تيم مترجمين ايران ترجمه مي باشد.ترجمه تخصصی دانشجویی در رشته های دانشگاهی پزشکی و دندانپزشکی، روانشناسی، جغرافیا، حقوق، شیمی و ...

بیشتر بدانید

ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به همراه بیش از 30 زبان دیگر زنده دنیا، از جمله مهم‌ترین خدمات ترجمه ای است که تیم ایران ترجمه در حال ارائه آن می‌باشد.
هم اکنون ایران ترجمه با پشتیبانی و ترجمه متن به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، روسی، عربی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، چینی، کردی، اردو، ژاپنی و ... دارای یکی از گسترده‌ترین تیم‌های ترجمه در کشور می‌باشد.

بیشتر بدانید

برای اقداماتی نظیر مهاجرت، اقامت، دریافت گرین کارت، گرفتن ویزا، پذیرش و ثبت‌نام در دانشگاه‌های خارج از کشور، شرکت در سمینارها و همایش‌های خارج از کشور و سایر موارد مشابه، ارائه ترجمه رسمی مدارکی از قبیل شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، گواهینامه، دانشنامه، ریزنمرات، گواهی اشتغال به کار و سایر موارد مربوطه به زبان مورد نظر الزامی است.

بیشتر بدانید

ایران ترجمه با تکیه بر تجربیات گذشته در بومی سازی و ترجمه وب سایت های بسیاری از شرکت ها، کارخانجات، مشاغل و صاحبان کسب و کارو با همراهی مترجمان ایرانی و Native، کلیه محتوای وب سایت ها، اعم از سایت های استاتیک و داینامیک، صفحات اصلی، صفحات داخلی، بانک های اطلاعاتی و ... را به کامل‌ترین شکل ممکن به انجام برساند.

بیشتر بدانید

ترجمه همزمان(حضوری و تلفنی)، برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس، اعزام مترجم همزمان ( همراه)، ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها نوع ديگري از خدمات ترجمه است كه ايران ترجمه افتخار انجام آنها را دارد.

بیشتر بدانید

ترجمه نامه ها و مكاتبات و تجاري، ترجمه اسناد و مناقصه ها، ارائه خدمات ترجمه نمایشگاه های بین المللی، ترجمه تلفنی طرف های تجاری ، ترجمه مراودات روزمره شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و تجاری و بطور کل ترجمه اداری و بازرگاني از خدماتي است كه در ايران ترجمه در حال انجام است.

بیشتر بدانید

كليه نشريات و انشارات این روزها ترجمه کتاب به زبان های مختلف را در صدر کارهای خود قرار داده اند.بگونه ای که در خیلی از کشورها، کتاب های ترجمه شده معمولاً برابر با کتاب های اصلی همان کشور و گاهی نیز بیشر می‌باشد. تعدادی از کتاب های ترجمه شده توسط مترجمین ایران ترجمه بخصوص در رشته های مهندسی به چاپ رسیده و در کتاب فروشی های سراسر کشود عرضه شده است. بیشتر بدانید

ایران ترجمه افتخار دارد که تا به حال به تعداد بسیاری از موسسات و سازمانهای دولتی و خصوصی خدمات ترجمه متنوعی ارائه کرده است.
از آنجایی‌که بسیاری از سازمانها و موسسات به همراه نهادهای آموزش و پژوهشی همیشه نیاز دارند تا بطور ثابت منابع و مطالب متنوع و گوناگونی را ترجمه و در اختیار داشته باشند، در ایران ترجمه بر آن شدیم تا مجموعه خدماتی را برای این دست از سازمانها و موسسات ارائه دهیم. بیشتر بدانید

  • شماره واتس‌اَپ
  • تماس با ایران ترجمه
  • تلگرام
  • به پرداخت بانک ملت