ایران ترجمه


اخبار ایران ترجمه

 • ٢٩ آبانماه ١٣٩٨ ساعت ١١:١٠ ارسال ترجمه از طریق پیام رسانهای داخلی

  با توجه به محدودیت های اخیر اینترنت و جهت رفع مشکل کاربران عزیز، میتوانید ترجمه های خود را از طریق پیام رسان های داخلی سروش، گپ Gap، بله و آی گپ iGap ارسال بفرمایید.

  متن کامل خبر
 • ٨ مهر ماه ١٣٩٧ ساعت ١٨:۵۵ روز مترجم مبارک!

  امروز ۳۰ سپتامبر مصادف با 8 مهر ماه روز جهانی ترجمه و مترجم نامگذاری گردیده است.ایران ترجمه این روز را به کلیه مترجمین و همکاران عزیز تبریک عرض نموده و امید به پیشرفت روز افزون برای این عزیزان را آرزو می نماید.

  متن کامل خبر
 • ٢۶ اردیبهشت ماه ١٣٩٧ ساعت ٠٧:١۴ استخدام کارآموز مترجم زبان انگلیسی در دفتر مشهد

  ایران ترجمه، کارآموز مترجمی زبان انگلیسی بصورت تمام وقت در دفتر مشهد استخدام می نماید. برای آگاهی از شرایط بر روی تیتر خبر کلیک نمایید.

  متن کامل خبر
 • ٢۶ اردیبهشت ماه ١٣٩٧ ساعت ٠۶:۴٠ ساعات کاری ایران ترجمه و پشتیبانی سفارشات در ماه مبارک رمضان

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات به اطلاع کلیه کاربران محترم ایران ترجمه میرساند که ساعات کاری در ماه مبارک رمضان جهت مراجعه حضوری و ترجمه رسمی از ساعت 9 صبح الی 7:30 عصر می‌باشد.

  متن کامل خبر
 • ١٩ فروردین ماه ١٣٩٧ ساعت ٠۶:١۵ دارالترجمه مشهد ( ایران ترجمه ) تغییر آدرس دفتر و شماره های تماس

  به اطلاع کلیه همکاران و کاربران محترم میرسانیم دفتر ایران ترجمه در سال جدید 1397 به آدرس جدیدی منتقل گردیده است. لطفا جهت ارسال اسناد و مدارک به دارالترجمه جهت ترجمه رسمی و یا مراجعه حضوری به آدرس جدید مراجعه نمایید.

  متن کامل خبر
 • ٢٨ اسفند ماه ١٣٩۶ ساعت ٠٧:٣٠ پشتیبانی سفارشات در نوروز 1397

  با عرض تبریک سال جدید و آرزوی توفیق برای کلیه کاربران و همکاران مترجم در سال پیش رو، به اطلاع میرساند ثبت آنلاین ترجمه و پشتیبانی سفارشات در تعطیلات سال نو بصورت تمام وقت صورت می پذیرد.

  متن کامل خبر
 • ٢۶ مهر ماه ١٣٩۶ ساعت ٠۶:۵٢ ترجمه ناجیت Najit

  ترجمه با مهر ناجیت (جامعه مترجمان قضایی آمریکا) نیز به خدمات ترجمه ایران ترجمه اضافه گردید. ترجمه ناجیت نوعی از ترجمه میباشد که توسط مترجمین تائید شده جامعه مترجمان قضایی آمریکا انجام میشود.

  متن کامل خبر
 • ٧ مهر ماه ١٣٩۶ ساعت ١٨:٢٢ روز ترجمه و مترجم گرامی باد

  فرا رسیدن ۳۰ سپتامبر که روز جهانی ترجمه و مترجم نامگذاری گردیده است را به کلیه مترجمین و همکاران عزیز ایران ترجمه تبریک عرض نموده و قدردان زحمات کلیه عزیزان همکار می باشیم.

  متن کامل خبر
 • ۴ خرداد ماه ١٣٩۶ ساعت ١۶:٠۴ ساعات کاری ماه مبارک رمضان

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات به اطلاع کلیه کاربران محترم و مترجمین عزیز ایران ترجمه میرساند که ساعات کاری در ماه مبارک رمضان جهت مراجعه حضوری از ساعت ۹ صبح الی ۵ عصر می‌باشد. ارسال ترجمه و پشتیبانی سفارشات ترجمه نیز بصورت تلفنی، ایمیل و تیکت در پنل کاربری سایت از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب برقرار می‌باشد.

  متن کامل خبر
 • ٢٨ فروردین ماه ١٣٩۶ ساعت ٠٩:٢٩ ترجمه ترکمنی به فارسی و فارسی به ترکمنی

  ترجمه ترکمنی به فارسی و فارسی به ترکمنی نیز به جمع زبان هایی که خدمات ترجمه آنها در ایران ترجمه انجام می‌پذیرد اضافه گردید.

  متن کامل خبر
 • ١۶ دی ماه ١٣٩۵ ساعت ٠۶:٣۵ استخدام مترجم زبان انگلیسی ومسئول امور دفتری

  ایران ترجمه جهت تکمیل پرسنل دفتری خود دو نفر (آقا/خانم) مترجم زبان انگلیسی و مسئول امور دفتری استخدام مینماید.

  متن کامل خبر
 • ١٨ آبانماه ١٣٩۵ ساعت ٠۴:٠٣ ترجمه فوری مقاله، ترجمه تحقیق، ترجمه پایان نامه و ترجمه دانشجویی

  ترجمه دانشجویی از جمله مهمترین خدمات ترجمه ایران ترجمه میباشد. ایران ترجمه در سال تحصیلی جدید 1395 - 1396 نیز همانند سالهای گذشته آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی مقاله، تحقیق، پایان نامه ها و متون دانشجویی به دانشجویان و دانشگاهیان عزیز میباشد.

  متن کامل خبر
 • ٩ مهر ماه ١٣٩۵ ساعت ٠۴:۵٧ روز جهانی ترجمه و مترجم مبارک

  امروز ۳۰ سپتامبر مصادف با روز جهانی ترجمه و مترجم است.ایران ترجمه این روز را به تمامی همکاران و مترجمین عزیز تبریک میگوید و امیدواریم در کنار هم روز به روز شاهد اعتلای ترجمه و جایگاه مترجم در کشور عزیزمان ایران باشیم.

  متن کامل خبر
 • ٢٠ اسفند ماه ١٣٩۴ ساعت ١٢:۴۵ ساعات کاری در تعطیلات نوروز

  با تبریک سال نو و آرزوی داشتن سالی پر از شادی و نشاط برای کاربران و همکاران ایران ترجمه، به اطلاع میرساند خدمات ترجمه در تعطیلات نوروز نیز همانند سایر روزهای سال بصورت کامل برقرار می‌باشد.پشتیبانی از طریق ایمیل، ارسال تیکت در پنل کاربری بصورت دائم و پشتیبانی تلفنی از ساعت 10 صبح الی 21 برقرار می‌باشد.

  متن کامل خبر
 • ١٣ بهمن ماه ١٣٩۴ ساعت ١۴:١٩ تخفیف ترجمه بمناسبت دهه مبارک فجر

  بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از تاریخ 12 الی 22 بهمن ماه 1394 بمدت 10 روز برای کلیه سفارشات ترجمه زبان های غیر انگلیسی 20 درصد تخفیف اعمال میگردد.

  متن کامل خبر
 • ۵ آذر ماه ١٣٩۴ ساعت ١۶:۵٠ آدرس و شماره تلفن های جدید ایران ترجمه

  از تاریخ 5 آذر ماه 1394 دفتر ایران ترجمه به آدرس زیر انتقال یافته است : مشهد، خیابان احمدآباد، بین راهنمایی و شیرین، روبروی مسجد الزهرا، ساختمان میر طبقه 2 واحد 122 تلفن تماس : 05138437161

  متن کامل خبر
 • ٢ آبانماه ١٣٩۴ ساعت ١٠:٣٧ احتمال اختلال در سایت طی روزهای 2 و 3 آبان

  به اطلاع کلیه کاربران و مترجمین عزیز میرساند، به علت انتقال سرور سایت ایران ترجمه به یک سرور اختصاصی جهت تسریع دسترسی به سایت، طی روزهای شنبه 2 آبان و یکشنبه 3 آبان ممکن هست در مواقعی اشکالاتی در دسترسی به سایت و یا پرداخت آنلاین مشاهده گردد.تیم پشتیبانی ایران ترجمه طی این دو روز مثل همیشه در کنار شما خواهد بود.

  متن کامل خبر
 • ٨ مهر ماه ١٣٩۴ ساعت ٠٩:٠۵ روز جهانی ترجمه و مترجم گرامی باد

  چند سالیست در سطح جهان 30 سپتامبر ( 8 مهر ماه) روز ترجمه و مترجم نامگذاری گردیده است.ما نیز در ایران ترجمه این روز را به تمامی همکاران مترجم تبریک و تهنیت میگوییم.امیدواریم با یاری خداوند و کمک شما همکاران محترم روز به روز شاهد رشد و ارتقاء کیفی و فرهنگ ترجمه در کشور عزیزمان ایران باشیم.

  متن کامل خبر
 • ٢۵ فروردین ماه ١٣٩۴ ساعت ٢٠:۵۶ جذب مترجم همزمان چینی، ترکی استانبولی، عربی و انگلیسی

  ایران ترجمه در نظر دارد تعدادی مترجم همزمان (شفاهی) چینی، ترکی استانبولی، عربی و انگلیسی در شهرهای مشهد و تهران جذب نماید.همکاران مترجم و سایر متقاضیان عزیز می توانند رزومه خود را ایمیل نموده و یا با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

  متن کامل خبر
 • ٢٨ اسفند ماه ١٣٩٣ ساعت ١٠:۴٨ پشتیبانی در ایام نوروز 1394

  ضمن تبریک فرا رسیدن بهار 1394 به اطلاع کاربران عزیز ایران ترجمه میرساند که ارائه خدمات ترجمه طبق روال سابق در تعطیلات نوروز نیز برقرار می باشد.

  متن کامل خبر
 • ٢٠ اسفند ماه ١٣٩٣ ساعت ١٩:۴١ تخفیف ترجمه بمناسبت نوروز 1394

  با عرض تبریک پیشاپیش سال نو و امید به داشتن سالی پر از موفقیت برای کلیه کاربران عزیز ایران ترجمه به اطلاع میرساند، بمناسبت فرا رسیدن نوروز 1394 بمدت یک هفته از تاریخ 21 اسفند الی 28 اسفند 1393 برای ترجمه کلیه زبان ها از 10 تا 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

  متن کامل خبر
 • ١۵ آذر ماه ١٣٩٣ ساعت ٠٨:۵٢ ترجمه ارزان و دانشجویی و تخفیف روز دانشجو

  با عرض تبریک و تهنیت روز دانشجو به کلیه کاربران و همکاران عزیز ایران ترجمه، به استحضار می رساند امروز 16 آذر ماه بمناسبت این روز ترجمه برای کلیه زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی با تخفیف همراه خواهد بود. ترجمه برای پلان های برنزی، نقره ای و طلایی به ترتیب با 5 ، 10 و 15 درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

  متن کامل خبر
 • ٨ مهر ماه ١٣٩٣ ساعت ١٢:۴٢ روز جهانی ترجمه و مترجم

  امروز 30 سپتامبر روز جهانی ترجمه و مترجم نامگذاری شده است.ایران ترجمه این روز را به کلیه مترجمین عزیز و همکاران مترجم تبریک می‌گوید.امیدواریم توانسته باشیم طی این مدت همکاری رضایت شما همکاران عزیز مترجم را فراهم آورده باشیم.

  متن کامل خبر
 • ٢٩ شهریور ماه ١٣٩٣ ساعت ١۵:۵٣ فرا رسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی مبارک

  ایران ترجمه فرا رسیدن ماه مهر و سال تحصیلی جدید را به تمامی دانش آموزان، معلمان، دانشجویان، اساتید دانشگاه ها و جامعه علمی کشور تبریک می‌گوید.

  متن کامل خبر
 • ٢۵ تیر ماه ١٣٩٣ ساعت ١٢:۵۵ استخدام برنامه نویس و طراح وب سایت مشهد

  ایران ترجمه در نظر دارد یک نفر برنامه نویس و طراح وب سایت Front-end Developer آقا یا خانم بصورت تمام وقت استخدام نماید.

  متن کامل خبر
 • ٩ تیر ماه ١٣٩٣ ساعت ١۵:٣٩ انتقال سرور سایت ایران ترجمه و احتمال اختلال در سایت تا 15 تیر ماه

  به اطلاع کلیه کاربران و همکاران محترم میرساند، ایران ترجمه در نظر دارد جهت افزایش سرعت ارائه خدمات، سایت را به سرور جدیدی با امکانات بیشتری انتقال دهد. طی فرایند انتقال که تا تا 15 تیر ماه بطول می انجامد، ممکن است در سایت اشکالاتی مشاهده گردد.پیشاپیش از بابت اشکالات پیش آمده پوزش خواسته و تمام تلاش خود را بکار میبریم تا در سریع ترین زمان ممکن تغییرات اعمال گردد.

  متن کامل خبر
 • ٨ تیر ماه ١٣٩٣ ساعت ١٣:٢٧ ساعات کاری ایران ترجمه در ماه مبارک رمضان

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه عزیزان، به اطلاع میرساند، ساعت کاری ایران ترجمه در ماه مبارک رمضان، جهت مراجعه حضوری از 8 صبح الی 4 عصر میباشد. سفارشات سایت و پشتیبانی آنلاین نیز طبق روال گذشته بصورت 24 ساعته در تمام طول ایام هفته حتی روزهای تعطیل انجام می‌پذیرد.

  متن کامل خبر
 • ٢۴ خرداد ماه ١٣٩٣ ساعت ١١:۵٨ ایران ترجمه در شبکه های اجتماعی

  به اطلاع کاربران و همکاران مترجم میرساند، در صورت تمایل میتوانید به جمع دیگر دوستان ایران ترجمه در کلیه شبکه های اجتماعی بپیوندید.امیدواریم با تبادل افکار و نظرات بیشتر، بتوانیم خدمات بهتری در حوزه ترجمه را ارائه نماییم.

  متن کامل خبر
 • ٢ فروردین ماه ١٣٩٣ ساعت ١۴:١۵ نوروز 93 مبارک

  ما در ایران ترجمه از کلیه شما همکاران، مترجمین و کاربران عزیز قدردان و سپاسگذاریم و امیدواریم در سال جدید با ارائه بهتر خدمات ترجمه بتوانیم رضایت و اطمینان شما عزیزان را فراهم نماییم. از خداوند مهربان نیز میخواهیم که برای ما در روزهای سخت تکیه گاه بوده ،با یاد خود آرامش دهد و به لطف خود مطمئن گرداند .

  متن کامل خبر
 • ١٢ اسفند ماه ١٣٩٢ ساعت ١١:٠٠ ایران ترجمه و کسب نماد اعتماد الکترونیکی

  به اطلاع کلیه کاربران عزیز ایران ترجمه میرساند، بعد از دریافت مجوز ترجمه متون و کتب به زبانهای خارجی و بالعکس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینک نیز ایران ترجمه با کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونيكی وزارت صنعت، معدن و تجارت قدم دیگری در راستای کسب اعتماد و احترام به حقوق کاربران برداشته است.

  متن کامل خبر
 • ٢٧ بهمن ماه ١٣٩٢ ساعت ٠٨:۵١ پرداخت آنلاین بانک ملت

  به اطلاع کلیه کاربران عزیز ایران ترجمه میرساند، به علت بوجود آمدن اشکالاتی در پرداخت آنلاین بانک پارسیان، درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت جایگزین شد.

  متن کامل خبر
 • ۶ بهمن ماه ١٣٩٢ ساعت ٢٢:۴٨ احتمال بروز اشکالاتی در سایت از تاریخ 10 بهمن الی 15 بهمن

  به اطلاع کلیه کاربران و همکاران عزیز ایران ترجمه میرساند، به علت بروز رسانی و ارتقا امکانات سایت، از تاریخ 10 بهمن الی 15 بهمن ممکن است در مواقعی سایت دچار مشکلاتی باشد.

  متن کامل خبر
 • ١۶ آذر ماه ١٣٩٢ ساعت ١٣:٢۴ تخفیف روز دانشجو

  با عرض تبریک روز دانشجو به کلیه همکاران و کاربران ایران ترجمه و دانشجویان عزیز به استحضار میرساند بر روی کلیه سفارشات ثبت شده امروز و فردا 16 و 17 آذر ماه 10 و 15 و 20 درصد به ترتیب برای پلان های برنزی و نقره ای و طلایی تخفیف اعمال خواهد شد.

  متن کامل خبر
 • ٢۵ آبانماه ١٣٩٢ ساعت ١٩:١٧ دریافت مجوز ترجمه متون و کتب به زبانهای خارجی و بالعکس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  اخذ مجوز فعالیت موسسه تک منظوره با شماره پروانه 3/16/3/11809 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت 4034 از اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در حوزه ترجمه متون ، مقالات و کتب به زبانهای خارجی و بالعکس.

  متن کامل خبر
 • ٢۴ شهریور ماه ١٣٩٢ ساعت ١٧:٠٨ تغيير تعرفه ترجمه ها

  از تاريخ 25 شهريور 1392 تعرفه ترجمه ها بدين شرح تغيير كرده است.

  متن کامل خبر
 • ٢۴ تیر ماه ١٣٩٢ ساعت ١٢:٣۴ ساعت كاري در ماه مبارك رمضان

  با آرزوي قبولي طاعات و عبادات به استحضار ميرسانيم كه ساعت كاري دفتر ايران ترجمه جهت مراجعه حضوري در ماه مبارك رمضان از ساعت 9 صبح الي 6 عصر ميباشد.

  متن کامل خبر
 • ٢٠ فروردین ماه ١٣٩٢ ساعت ١٨:۴۶ اپليكيشن لغت‌نامه شخصي براي آي‌فون

  لغت‌نامه شخصی» یا «MyDictionary» برنامه‌ای است که بتازگی برای گوشیهای آی‌فون عرضه شده و برای مترجمین و كساني که در حال یادگیری زبانهای خارجی هستند بسیار پرکاربرد میباشد.

  متن کامل خبر
 • ١٣ اسفند ماه ١٣٩١ ساعت ١٣:٠۵ 20 درصد تخفيف ويژه سال نو تا 28 اسفند ماه 1391

  ضمن تبريك پيشاپيش سال نو خدمت كليه كاربران گرامي ايران ترجمه، به اطلاع ميرساند از 13 لغايت 28 اسفندماه تا 20 درصد تخفيف بر روي كليه سفارشات ثبت شده براي كليه زبان ها اعمال ميگردد.

  متن کامل خبر
 • ١٠ مهر ماه ١٣٩١ ساعت ١٢:١۵ روز مترجم

  امروز سي‌ام سپتامبر روز مترجم نامگذاري شده است.از طرف كليه عوامل ايران ترجمه اين روز را به همه همكاران و مترجمين عزيز تبريك ميگوييم.

  متن کامل خبر
 • ٧ شهریور ماه ١٣٩١ ساعت ٢٢:٢٧ درخواست همكاري و جذب مترجم

  ایران ترجمه به منظور گسترش فعالیت‌ها و خدمات و تکمیل تیم کاری خود،از کلیه مترجمین عزیز دعوت به همکاری می‌نماید.

  متن کامل خبر
 • شماره واتس‌اَپ
 • تماس با ایران ترجمه
 • تلگرام
 • به پرداخت بانک ملت